Сайт New Donuts вкусные и свежие пончики на каждый день
65058 Одесса
+38 (093) 016 96 62

Одеса, Французький бульвар, 22А (пн-сб 07:30-20:00)

Магазин пончиків New_Donuts

У кожного десерту є своя історія. Історія наших пончиків New_Donuts починається на   Французькому бульварі 22-а, адже саме тут рівно о 7.30 ранку ми відкриваємо свій магазин і чекаємо перших гостей. Виготовлення пончиків – це справжня кондитерська майстерність і наші пекарі володіють нею на вищому рівні. Ми хочемо тішити вас кожен день смачною випічкою і дарувати гарний настрій!

Виробництво пончиків New_Donuts   вже налічує більш ніж десятирічну історію. За цей час ми випекли не менше, ніж півмільйона пончиків, а це означає, що тисячі людей стали щасливішими. Ну а як інакше, якщо наша любов до вас – це один з головних інгредієнтів наших пончиків. 
Наші покупці часто розпитують нас про виробництво пончиків і секрет, чому вони виходять такими по-особливому смачними. І якщо ми не можемо повести вас на «виробничу кухню», то із задоволенням розповімо про нашу роботу.

Секрет смачного пончика: одеське борошно вищого гатунку, херсонське масло, львівські дріжджі, італійська начинка і голандська глазур.

Але одних інгредієнтів буде недостатньо, щоб вийшов смачний пончик. Тільки в руках професійних тістомісильників з купи тіста виходять акуратні кульки – заготовки майбутніх виробів. Після того як тісто підніметься і обсмажиться, виріб надходить до кондитера, який за допомогою яскравих фарб створює просто фантастичну глазур, яка кожен пончик робить особливим.

New Donuts тільки свіжа продукція!

Свою роботу вони починають з 4.00 ранку, аби до 6.30 готові вироби вже надійшли в наш магазин.

А о 7.30 ранку ви вже можете приходити в   наш магазин пончиків, щоб потішити себе смачним сніданком.

Якщо ми скажемо, що пончики New_Donuts – це справжній витвір кондитерського   мистецтва, ми анітрохи не перебільшимо. Достатньо тільки подивитися на пишний і повітряний виріб, щедро политий яскравою солодкою глазур'ю, прикрашений маршмеллоу, посипаний шоколадною крихтою або фісташками. А начинка! Наші кондитери приготували 12 видів начинки, серед яких ваша улюблена NUTELLA, згущене молоко, полуничний і лимонний джеми і багато іншого.

New_Donuts – тільки свіжа продукція!

Ви знаєте, що у вас просто немає шансів купити вчорашню випічку? Тому що ми продаємо тільки свіжу продукцію, виготовлену вранці. Це один з принципів нашої роботи. До того ж до вечора у нас на прилавку вже практично нічого не залишається.

Магазин з виробництва пончиків NewDonuts

Набір пончиків DonutBox – це солодкий подарунок, перед яким неможливо встояти!

Що може бути приємніше, ніж отримати смачний подарунок, особливо, якщо це наші пончики! Йдете в гості або самі чекаєте гостей? Візьміть з собою коробочку DonutBox. Це набір з шести пончиків, начинку яких ви можете обрати на свій смак чи смак того, кому вона призначається, тим самим порадувавши його вдвічі!

Наш магазин пончиків знаходиться на Французькому бульварі, 22-а і ми чекаємо вас з 7.30 ранку, щоб порадувати смачною і ароматною випічкою.
Також у нас працює доставка! Просто виберіть свої улюблені пончики, оформіть замовлення на сайті і наш кур'єр привезе їх у зручний для вас час.