Сайт New Donuts вкусные и свежие пончики на каждый день
65058 Одесса
+38 (093) 016 96 62

Одеса, Французький бульвар, 22А (пн-сб 07:30-20:00)

Чому NEW DONUTS?

Чому NEW DONUTS?

«Чим ви відрізняєтесь від інших виробників пончиків (donut- по-англійськи пончик)?», «Що в вас незвичайного?» Ці питання нам задають дуже часто, тому спробуємо дати на них вичерпну відповідь.

У виробництві пончиків ми не використовуємо готові суміші, які використовують інші виробники. У своїй роботі ми спираємося тільки на натуральні продукти, такі як - борошно, рослинне масло, дріжджі, яйця і на нашу унікальну технологію приготування тіста для пончика. Процес виробництва дуже трудомісткий і від початку приготування тіста до готового виробу може пройти від 5 до 7 годин. Але наша принципова позиція ніяких «прискорювальних добавок», тільки натуральні продукти і природні процеси «дозрівання» тесту.

З 2004 року ми робимо наш пончик для Вас-наші дорогі Клієнти! Час нашої роботи на ринку, говорить сама за себе! У своїй роботі ми завжди ставили за основу, бажання Клієнта отримати якісний, ситний і сумірний по грошах продукт. І нам це вдалося!

Зовсім недавно ми вирішили наш пончик прикрашати і начиняти продуктами відомих європейських виробників-Master Martini, NESTLE, Royal Steensma. Ось так і з'явився NEW DONUTS в основі якого наше унікальне тісто. Пончик з найніжнішого дріжджового тіста вагою 105 грам, в вершково-шоколадній глазурі, зі всілякими смаками начинок, оформленням від NESTLE і ціною від 17 гривень !!! «Смачно, корисно і недорого!» Типовий відгук наших Клієнтів. Може хтось з інших виробників запропонувати таке? НІ! Ось чому ми, NEW DONUTS - новий пончик!