Сайт New Donuts вкусные и свежие пончики на каждый день
65058 Одесса
+38 (093) 016 96 62

Одеса, Французький бульвар, 22А (пн-сб 07:30-20:00)

Чому покупцеві потрібно знати в обличчя своїх продавців?

Чому покупцеві потрібно знати в обличчя своїх продавців?

Добрий день, дорогий Читачу!

Мене звуть Костянтин Бехтольд, я виконавчий директор компанії NEW DONUTS. Судячи з того, що Ви читаєте ці рядки, Вас зацікавила наша продукція. І щоб наше знайомство було приємним і взаємовигідним, я розповім Вам трохи про компанію та про продукт.

Питання: «Як смачно та недорого перекусити?» задавала собі, напевно, кожна людина, особливо коли час підходить до 14 години, а справ ще дуже багато. І тут виникає дилема, а де і у кого є цей «смачний і недорогий» продукт? Вибір великий, пропозицій багато і гідних пропозицій теж. Шаурма, сосиска в тісті, різноманіття булочок – перелік величезний.

Як в цій великій кількості вибрати те, за що не шкода віддати свої гроші і отримати насолоду від смаку і якості?

Правильно! Треба просто познайомитися з виробником, якщо це кафе-пекарня або з продавцем, який продає товар на вулиці. Чи є торговий знак, хто виробник, з чого зроблена продукція на всі ці питання легко знайти відповіді в інтернеті. І звичайно ж візуально: зовнішній вигляд продукту, колір, вага, чистота в місці, де Ви купуєте продукт, доброзичливість персоналу. Серйозні компанії приділяють цим питанням велику увагу.

Тому ми вирішили відкрити торгову точку з продажу пончиків і пиріжків. Цю продукцію ми робимо протягом 15 років.  Як говориться: «Є що показати!» Магазин відкрито за адресою: Французький бульвар, 22А, де є у продажу пончики з начинками дванадцяти видів, пиріжки з м'ясом, сиром, картоплею, капустою та горохом, а також новинка для Одеси – емпанадо. Емпанадо - іспанський листковий пиріг.

Продукція готується на нашому виробництві в день продажу, а емпанади випікаються на місці – в магазині. Контроль   якості здійснює технолог з 5-ти річним стажем роботи в пекарнях Польщі. "Свіжі і смачні пончики!" - так відгукуються покупці про нас. Пончики, які продаються в магазині, отримали назву NEW DONUTS. Чому така назва? Я писав про це докладно в попередній статті, якщо цікаво можете прочитати.

У магазині ми застосували всі свої знання і досвід в приготуванні та поданні хорошого продукту. І приємно порадували Вас ціною. Пончик з начинкою і глазур'ю вагою 110 грам коштує від 17 гривень, емпанадо вагою 200 грам - 15 гривень, компот фруктово-ягідний 500 мл. - 19 гривень.

Але вирішили на цьому не зупинятися і зробили доставку пончиків по Одесі. Все для того, щоб заощадити Ваші час і гроші. Щоб Ви змогли насолоджуватися смачними і свіжими пончиками та іншими продуктами нашого виробництва. Приходьте і переконайтеся в цьому Самі.

Чекаємо Вас!